Hruškové dueto v kontajneri (Williamsova + Conference)
Hruškové dueto v kontajneri (Williamsova + Conference)
Hruškové dueto v kontajneri (Williamsova + Conference)
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hruškové dueto v kontajneri (Williamsova + Conference)

Pyrus communis - Číslo tovaru 4420807
Obsah balenia:1 ks
Dve vzájomne opeľujúce, vynikajúce odrody na jednom strome. •Wiliamsova• obľúbená letná odroda, dozrieva koncom augusta. Podlhovasté plody majú zelenú, v plnej zrelosti žltú farbu šupky a bielu dužinu. Chuť je jemná, sladká, šťavnatá. •Conference• anglická, jesenná odroda hrušky. Nenáročná na pôdu aj polohu. Zber od polovice septembra. Konzumnú zrelosť dosahuje na prelome októbra – novembra. Plody sú stredne veľké, pretiahnutého tvaru. Šupka je zelená s nepravidelnými zlatohnedými fliačikmi. Dužina je biela, sladká, šťavnatá.
41,40 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 300-400
Doba dozrievania september začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 250-350 cm
STANOVISKO: Chránené, slnečné, teplé. Chladné a vlhké počasie v týždňoch pred dozrievaním by mohlo nepriaznivo ovplyvniť kvalitu plodov. PÔDA: Hlboká, bohatá na živiny, mierne kyslá HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy (dbať na dávkovanie) VÝŠKA: 2,5 - 3 m POTREBA MIESTA: 2,5 - 3 m RAST: Kompaktný KVETY: Prvé kvety a tvorba plodov je možná od druhého roku OPELENIE: Vzájomne sa opeľujú PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorné, oblasť koreňov mulčujeme vrstvou lístia alebo rezanej trávy. POZNÁMKA: Pri výsadby umiestnime ku stromu opornú tyč, ktorý tam necháme tak dlho pokiaľ rastlina nevytvorí silná kmeň (môže to trvať ak niekoľko rokov). Nie je vhodné pestovať v blízkosti tují a ihličnanov, možnosť napadnutia hrdzou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené