Champion broskyňa s voľným koreňom
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Champion broskyňa s voľným koreňom

Prunus persica 'Champion' - Číslo tovaru 4481787
Obsah balenia:1 ks
Obľúbená, veľmi úrodná odroda dozrievajúca v polovici augusta. Biela, stredne pevná, šťavnatá dužina vynikajúcej sladkokyslej chuti. Veľký červeno-žltý plod sa dobre oddeľuje od kôstky. Samosprašná.
15,80 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Október stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko slnečné
Doba výsadby Október stred - Apríl koniec
Výsadbová vzdialenosť (cm) 400
Doba dozrievania august stred
Výška dospelej rastliny 300-400 cm
STANOVISKO: Chránené pred neskorými mrazmi, teplá južná strana PÔDA: Bohatá na živiny, priepustná sprašovitá alebo piesočnatá pôda KVETY: Apríl, kvety malé, svetloružové, objavia sa skôr ako listy – samosprašná PLODY: V polovici augusta, v období dozrievania plodov bohato zalievať, ináč zostanú plody malé a splasnuté – len jeden týždeň bez vody môže vyvolať tento stav REZ: Ostrý rez vykonáme vo februári v dňoch bez mrazov, v septembri skrátime vynesené plodiace výhonky. HNOJENIE: V lete mulčujeme pri koreňoch posekanou trávou, v zime kompostom, ak je nutné v máji prihnojíme rohovou múčkou. PREZIMOVANIE: zimovzdorná
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené