Bezkôstkové hrozno King Ruby
Bezkôstkové hrozno King Ruby
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Bezkôstkové hrozno King Ruby

Vitis vinifera 'King Ruby' - Číslo tovaru 4415920
Obsah balenia:1 ks
Bezkôstkové hrozno z pobrežia Čierneho mora - King Ruby. Modré, bezkôstkové hrozno odolné voči múčnatke a plesniam s obrovskými bobuľami. Mrazuvzdorné, čas dozrievania: koncom augusta.
16,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100
Doba dozrievania august koniec
V kontajneri áno
STANOVISKO: Južná až juhozápadná strana, chránená, teplá PÔDA: Hlboká, vápenatá, priepustná VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: 1m PESTOVANIE: Hrozno vysadiť tak hlboko do pôdy, aby štep zostal nad povrchom pôdy (štep sa nachádza 5 cm pod rozvetvením). Korene by mali byť od steny asi 20 cm, výhonky sa skrátia na 3 očká, v priebehu leta z toho vznikajú výhonky, ktoré budeme vyväzovať. VÝHONKY: Začiatok až polovica mája HNOJENIE: Pri dobrej pôde každé 2 roky viaczložkovým hnojivom. PLODY: Modré, bez kôstky, mierne oválne ZBER: September. Rodia jednoročné výhonky z dvojročných REZ: 1. rok sa nemusí strihať 1. zimu (koniec decembra/začiatok januára) sa výhonky ostrihajú na cca 40 cm nad pôdou. Tak zostanú minimálne 3 očká na každom výhonku. 2. rok hrozno raší na všetkých očkách ( výhonky musia byť v júli priviazané k opore) 2. zimu sa zastrihne hlavný kmeň na asi 75 cm, výhonky zhruba na polovicu. PREZIMOVANIE: Miesto štepu zakryjeme čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené