Malinové kvarteto
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Malinové kvarteto

Rubus idaeus - Číslo tovaru 4403176
Obsah balenia:1 ks
4 chutné, aromatické odrody malín. Plody dozrievajú od júla do októbra. Dodávame v kontajneri. Vo veľkostiach cca 100 cm. Black Jewel, čierná, letná malina. Schönemann, červené, veľmi lahodné letné maliny. HimboTop®, červené, jesenné maliny. Goldfrucht, žlté, jesenné maliny
44,80 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50 - 100
Doba dozrievania júl začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 150 cm
Stanovisko: Slnečné a polotienisté, teplé, chránené. Pôda: Bohatá na živiny, humózna, priepustná. Piesočnú a chudobnú pôdu na živiny je dobré vylepšiť kompostom alebo hnojivom. Ak rastlinu pestujeme v nádobe, je potrebné zvýšiť zálievku, ale nie zbytočne premokriť. Hnojenie: 1x marec/apríl hnojivom na buboľovité ovocie Výška: až 140 cm Potreba miesta: 80 cm Ovocie: Black Jewel: čierná / letné maliny Schönemann: červená / letné maliny HimboTop: pinkrot / jesenné maliny Goldfrucht: žltá / jesenné maliny Rez: Koncom jesene po zbere zrežeme prúty, ktoré odrodili pri zemi, mladé výhonky ponecháme. Rodí na dvojročnom dreve. Prezimovať: Ako ochranu naniesť opäť mulčovaciu vrstvu.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené