Carmen čerešňa s voľným koreňom
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Carmen čerešňa s voľným koreňom

Prunus avium 'Carmen' - Číslo tovaru 4482125
Obsah balenia:1 ks
Tmavočervené, obrovské, chrumkavé čerešne Carmen. Majstrovské dielo šľachtenia. Obrovské plody, dosahujúce priemer až 33 mm. Strom slabého až stredne silného rastu vyvíja peknú korunu. Stredne neskoré dozrievanie, bohatá úroda. Jasnočervené plody obličkovitého tvaru, červená, chrumkavá, jedinečne šťavnatá dužina, mimoriadne harmonická chuť. Dobre opeľuje: Katalin.
14,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 350
Doba dozrievania júl začiatok
Výška dospelej rastliny 300-400 cm
STANOVISKO: Slnečné, chránené PÔDA: Priepustná, hlinitá, premokrenie škodí HNOJENIE: 1x na jar hnojivom na ovocné stromy VÝŠKA: Asi 3 m POTREBA MIESTA: približne 4-6 metrov REZ: Najlepšia odborná rez. Odporúčame priebežne skracovať hlavné výhonky na cca. 2,5 metrov, kvôli zastavenia rastu do výšky. KVETY: Prvé kvety v 2. roku Nie je samosprašná, dobre opeľuje: čerešne Katalin, Germersdorfská, Alex, Van DOZRIEVANIE: začiatok júla PLODY: veľké, tmavočervené, pevné s veľmi šťavnatou dužinou PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná, oblasť okolo stromu mulčovať POZNÁMKA: Ku stromu pridáme opornú tyč, ktorý ponecháme tak dlho, pokiaľ rastlina nevytvorí silný kmeň.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené