Trpasličia čerešňa
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Trpasličia čerešňa

Prunus avium 'Stella Compact' - Číslo tovaru 4430280
Obsah balenia:1 ks
Aj keď nemáte veľkú záhradu, nemusíte sa vzdať pestovania vlastného ovocia. Na balkóne, terase alebo v malej záhrade nájdete ideálny priestor na pestovanie zakrpatených ovocných stromov. Dorastajú do výšky cca 120 cm. Pomocou pravidelného rezu je možné tieto stromy udržiavať malé a kompaktné. Plody sú relatívne veľké a chutné ako z bežných ovocných stromov. Všetky ponúkané druhy sú samoopelivé.
43,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100
Doba dozrievania júl stred
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 120-150 cm
STANOVISKO: Slnečné a chránené PÔDA: Odporúčame zmes záhradnej zeminy a kompostu HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy RAST: nízky rast KVITNUTIE: Na jar (polovica apríla) S prvými kvetmi a plodmi je možné počítať od druhého roku pestovania. Samoopelivá. PLODY: Šťavnaté s mierne nakyslou osviežujúcou arómou REZ: Pravidelným rezom docielite malého a kompaktného rastu dreviny Čas od času je vhodné presvetlenie (odstránenie starého dreva) PREZIMOVANIE: zimovzdorná Pri pestovaní dreviny v nádobe je vhodné nádobu umiestniť na chránené miesto, prípadne obaliť tkaninou. Príležitostná zálievka je potrebná aj v zime.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené