Stĺpovitá čerešňa Victoria v kontajneri
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Stĺpovitá čerešňa Victoria v kontajneri

Prunus avium 'Victoria' - Číslo tovaru 4425367
Obsah balenia:1 ks
Veľmi úrodná odroda. Prináša veľké, tmavočervené, voňavé ovocie. Dozrieva začiatkom júla. Samosprašná. Štepy dodávame v kontajneroch.
40,40 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 60
Doba dozrievania júl začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 200-250 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, svetlé a teplé. PÔDA: priepustná VÝŠKA: cca. 2,0-2,5 m KVETY: Od tretieho roku pestovania (apríl-máj) Samosprašná. DOZRIEVANIE: Polovica júna – polovica júla REZ: Požadovanú výšku si môžete určiť zastrihnutím hlavného výhonku vždy na jar. Prípadne bočné výhonky treba skrátiť ihneď po vytvorení na 2 - 3 očká. HNOJENIE: Hnojenie na jar, keď rastlina začína rašiť, hnojivom na ovocné stromy,. VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: asi 60 cm PREZIMOVANIE: Pri pestovaní rastliny v nádobe, by mala byť nádoba 50 cm široká a hlboká, podľa môžnosti aj väčšia. Aj pri pestovaní v nádobe dbajte na dostatočnú zálievku a prísun živín, lebo pôda v nádobe nemôže poskytnúť toľko živín a vlahy ako pôda v záhrade. V zime by mala byť nádoba s rastlinou podložená a obalená. Aj v týchto podmienkach príležitostne zalievame.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené