Jonathan jabloň s voľným koreňom
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Jonathan jabloň s voľným koreňom

Malus domestica 'Jonathan' - Číslo tovaru 4480387
Obsah balenia:1 ks
Zimná odroda vhodná i do vyšších polôch. Stredne veľké, guľaté plody na červeno zafarbenou šupkou. Dužina je svetlo žltá až biela, šťavnatá. Konzumná zrelosť december-február.
9,90 € / balenie 13,70 € (27,74% Zľava)

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Október stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Október stred - Apríl koniec
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 300
Doba dozrievania september začiatok
Výška dospelej rastliny 300-400 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, chránené PÔDA: Hlinitá, výživná, humózna, priepustná záhradná zemina. HNOJENIE: Pri výsadbe hnojíme stromy fosforečným hnojivom alebo kompostom, dobre vyzretým maštaľným hnojom alebo rohovou múčkou. Na jar potom hnojivom na ovocné stromy. VÝŠKA: cca 3 metre VÝSADBA: Štep musí byť minimálne na výšku dlane nad zemou POTREBA MIESTA: cca 3 – 5 metrov KVETY: Prvé kvety a tvorba plodov je možná od 2. - 3. roku pestovania OPELENIE: Ak vyššie nie je konkrétne uvedené, je vhodným opeľovačom ktorákoľvek iná klasická odroda jablone. REZ: Pri jesennej výsadbe nerežeme - až na jar (od januára do marca) vykonáme tzv. výchovný rez, ten každoročne opakujeme po dobu 5 rokov. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná POZNÁMKA: Pri sadení pridáme k stromu oporný kôl, ktorý ponecháme tak dlho, kým nevytvorí silný kmeň.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené