Redhaven broskyňa s voľným koreňom
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Redhaven broskyňa s voľným koreňom

Prunus Persica 'Redhaven' - Číslo tovaru 4485738
Obsah balenia:1 ks
Táto spoľahlivo rodiaca odroda dozrieva začiatkom augusta. Má veľké červené plody so šťavnatou žltou dužinou, ktorá sa dobre oddeľuje od kôstky. Redhaven vyniká svojou korenistou príchuťou, vysokým obsahom kyselín a cukru. Samoopelivá.
15,80 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Október stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko slnečné
Doba výsadby Október stred - Apríl koniec
Výsadbová vzdialenosť (cm) 400
Doba dozrievania august stred
Výška dospelej rastliny 300-400 cm
STANOVISKO: Chránené pred neskorými mrazmi, teplá južná strana PÔDA: Bohatá na živiny, priepustná sprašovitá alebo piesočná pôda KVETY: Apríl, kvety malé, svetloružové, objavia sa skôr než listy – samosprašná PLODY: koniec júla, v tomto období bohato zalievať, inak zostanú plody malé a plstnaté – už jeden týždeň bez vody vyvolá tento stav REZ: Ostrý rez vykonať vo februári/marci v dňoch bez mrazov, v septembri skrátime vynesené plodiace výhonky. HNOJENIE: V lete mulčujeme pri koreňoch posekanou trávou, v zime kompostom, v prípade potreby v máji prihnojíme rohovou múčkou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené