Stĺpovitá broskyňa Aida v kontajneri
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Stĺpovitá broskyňa Aida v kontajneri

Prunus pers.'Aida' - Číslo tovaru 4426856
Obsah balenia:1 ks
Tento strom vás poteší veľkým, chutným, šťavnatým ovocím červenožltej farby, ktorá sa krásne vyníma na úzkych, sviežozelených listoch. Samoopelivá odroda.
43,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 60
Doba dozrievania august začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 200-250 cm
STANOVISKO: slnečné, teplé a chránené pred vetrom PÔDA: Bohatá na živiny a priepustná HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy (dávať pozor na dávkovanie) POTREBA MIESTA: Asi 60 cm RAST: stredne silný, štíhly a vzpriamený – môžeme zasadiť v rade s inými druhmi. LISTY: Úzké, zelené KVETY: Svetloružové, od 2. – 3. roku pestovania apríl PLODY: júl – august Červenožlté, jemne ochlpené REZ: Výšku môžeme sami regulovať rezom. Postranné výhonky ihneď odstrihneme za 2. – 3. očkom PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, zakryť lístím alebo mulčom. V prípade, ak je strom pestovaný v nádobe, treba nádobu s rastlinou dať na chránené miesto a príležitostne zalievať.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené