Jablkové dueto v kontajneri (Golden Delicious + Coxova Reneta)
Jablkové dueto v kontajneri (Golden Delicious + Coxova Reneta)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Jablkové dueto v kontajneri (Golden Delicious + Coxova Reneta)

Malus domestica - Číslo tovaru 4420996
Obsah balenia:1 ks
Dve odrody vynikajúcej kvality na jednom strome, ktoré sa navzájom opeľujú. •Golden Delicious•: zimná odroda. Stredne veľké plody so žltozelenou šupkou. Dužina je aromatická, pevná a šťavnatá, pri dobrom vyzretí plodov veľmi sladká. Úroda od konca septembra, konzumné zrelosti dosahujú plody v novembri. Skladovateľné sú až do marca. Táto odroda je vhodná najmä do teplejších oblastí. •Coxova Reneta•: Odroda jablone vyšľachtená v Anglicku. Vynikajúca zimná odroda. Menšie až stredne veľké, guľovité plody. Farba šupky je žltá na slnečnej strane oranžová až červená. Dužina je žltkastá, krehká, jemná a šťavnatá. Úroda od polovice septembra. Konzumná zrelosť od októbra. Skladovateľné sú až do februára.
41,40 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Október stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko slnečné
Doba výsadby Október stred - Apríl koniec
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 300
Doba dozrievania september koniec
Výška dospelej rastliny 250-300 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, chránené. Ak je to možné, nepestovať na južnej strane, jablone potrebujú vyššiu vzdušnú vlhkosť. PÔDA: Hlinitá, výživná, humózna. HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy, oblasť u koreňov niekoľkokrát behom roka mulčujeme. VÝŠKA: cca 2,5 – 3,00 m POTREBA MIESTA: asi 3 m KVETY: Prvé kvety a tvorba plodov je možná už od 2. roku pestovania OPELENIE: Odrody sa vzájomne opeľujú REZ: Ako u iných ovocných stromoch PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná POZNÁMKA: Pri sadení pridáme ku stromu opornú tyč, ktorý tam necháme tak dlho, pokiaľ rastlina bude mať silný kmeň.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené