Duo čerešňa-višňa s voľným koreňom
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Duo čerešňa-višňa s voľným koreňom

Prunus avium + Prunus cerasus - Číslo tovaru 4482116
Obsah balenia:1 ks
Germersdorfská + Debrecínska úrodná. Rarita – dva vynikajúce druhy na jednom strome! Germersdorf: veľkoplodá, chrumkavá čerešňa dozrievajúca od polovice júna. Debrecínska úrodná: veľkoplodá, bohato rodiaca višňa dozrievajúca koncom júna.
14,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Október stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko slnečné
Doba výsadby Október stred - Apríl koniec
Výsadbová vzdialenosť (cm) 300
Doba dozrievania júl začiatok
Výška dospelej rastliny 300 cm
STANOVISKO: Chránené, slnečné, teplé. Chladné a vlhké počasie v týždňoch pred dozrievaním by mohlo negatívne ovplyvniť kvalitu plodov. PÔDA: Hlboká, bohatá na živiny, mierne kyslá. HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy (dbať na dávkovanie) VÝŠKA: 2,5 - 3 m POTREBA MIESTA: 3 m, strom má priemer koruny cca. 1,5 metrov. RAST: Kompaktný REZ: Vyžaduje odborný rez. KVETY: Prvé kvety a tvorba plodov už od druhého roku OPELENIE: Oba druhy sa vzájomne opeľujú. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorné, oblasť koreňov mulčujeme vrstvou lístia alebo rezanej trávy. POZNÁMKA: Pri sadení pridáme ku stromu opornú tyč, ktorý tam necháme tak dlho, pokiaľ rastlina bude mať silný kmeň.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené