Bystrická slivka v kontajneri
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Bystrická slivka v kontajneri

Prunus domestica 'Besztercei' - Číslo tovaru 4486087
Obsah balenia:1 ks
Dozrieva začiatkom septembra. Rôznorodé využitie plodov. Od kôstky sa dobre oddeľuje. Má tmavomodré plody strednej veľkosti, sladko-kyslej chuti, a príjemnej vône. Samoprašná odroda.
22,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Doba dozrievania september začiatok
V kontajneri áno
Stanovisko: slnečné Pôda: humózna Hnojenie: Na jar hnojivom na ovocné stromy, dbať na dávkovanie Výška: Asi 3 m Priestor: 3 – 5 m Rast: Široký, voľne rastúci strom Kvety: Kvitne na ročných a starších výhonkoch, začiatkom júna. Prvé kvety a plody od 2. roku pestovania. Je samosprašná! Plody: Začiatkom septembra. Stredne veľké plody modrej farby s vynikajúcou chuťou, ľahko sa oddeľuje od kôstky. Dužina je zlatožltá, pevná, šťavnatá, dobre spracovateľná. Výborná do pekárenských výrobkov a na priamu konzumáciu. Skoré a vysoké výnosy. Rez: Mal by byť vykonaný odborne. Prezimovanie: Mrazuvzdorná, mulčujeme lístím alebo posekanou trávou. Poznámka: Pri výsadbe postavíme ku stromu opornú tyč a necháme ju tam tak dlho, pokiaľ kmeň nebude dostatočne silný.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené