Višňa Érdi bőtermő s voľným koreňom
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Višňa Érdi bőtermő s voľným koreňom

Prunus cerasus Érdi bőtermő - Číslo tovaru 4482232
Obsah balenia:1 ks
Veľké plody, pravidelná, bohatá úroda. Dozrieva v druhej polovici júna. Stredne pevná dužina s príjemnou, harmonickou višňovou chuťou. Samoopelivá odroda.
14,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Október stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Október stred - Apríl koniec
Výsadbová vzdialenosť (cm) 300
Doba dozrievania jún stred
Výška dospelej rastliny 300-400 cm
STANOVISKO: Slnečné PÔDA: Hlboká, humózna a pokiaľ možno hlinitá HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy (dbať na dávkovanie) VÝŠKA: zhruba 3 m POTREBA MIESTA: 3 až 4 m RAST: Stredne silný, kompaktný (silné výhonky, vzpriamený) KVETY: Prvé kvety resp. plody sú možné už od 2. roku pestovania PLODY: Tvrdá dužina tmavo vínové farby so zafarbujúcou šťavou ZBER: Dozrieva v polovici júna REZ: Pretože by mal byť rez ovocných stromov vykonaný pokiaľ možno odborne, odporúčame sa obrátiť na odborníka vo vašom okolí. PREZIMOVANIE: Zimovzdorná. Pri koreňoch mulčovať (lístím alebo posekanou trávou).
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené