Duo slivka-ringlota
Duo slivka-ringlota
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Duo slivka-ringlota

Prunus domestica - Číslo tovaru 4421101
Obsah balenia:1 ks
Dve chutné odrody na jednom kmeni. Tmavomodré domáce slivky so šťavnatou, zlatožltou dužinou, ktorá sa dobre oddeľuje od kôstky a obľúbené sladké žlté ringloty tvoria perfektný pár. Navzájom sa opeľujú.
49,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 300
Doba dozrievania august začiatok
Výška dospelej rastliny 300 cm
Stanovisko: slnečné až polotienisté, chránené Pôda: hlinitá, výživná, humózna Hnojenie: na jar hnojivom na ovocné stromy, oblasť u koreňov nezatravňujeme a niekoľkokrát počas roka mulčujeme Výška: cca 3 metre Potreba miesta: asi 3 metre, priemer koruny je zhruba 1,5 - 2 metre Kvety: máj prvé kvety a tvorba plodov je možná už od 2. - 3. roku pestovania Opelenie: odrody sa vzájomne opelia Rez: ako u iných ovocných stromov Prezimovanie: Mrazuvzdorný Poznámka: pri sadení pridáme ku stromčeku oporný kôl, ktorý ponecháme tak dlho, kým rastlina nevytvorí silný kmeň
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené