Čierna čerešňa Narana v kontajneri
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Čierna čerešňa Narana v kontajneri

Prunus avium 'Narana' - Číslo tovaru 4435383
Obsah balenia:1 ks
Červeno čierna skorá čerešňa. Veľmi veľké, tmavočervené plody dozrievajú od júna. Vzhľadom na skoré dozrievanie nie je náchylná na infekciu čerešňovou muškou.
37,27 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 300
Doba dozrievania jún stred
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 300-400 cm
STANOVISKO: slnečné, chránené pred vetrom PÔDA: priepustná, hlinitá, zamedziť premokreniu HNOJENIE: 1x na jar hnojivom na ovocné stromy VÝŠKA: Asi 3 m POTREBA MIESTA: okolo 4-6 metrov REZ: Najlepšie odborný rez - doporučujeme knihu – rez ovocných stromov. Všeobecne nie je nutný, eventuálne priebežne skracovať hlavné výhonky na cca 2,5 metra, kvôli zastaveniu rastu do výšky. KVETY: prvé kvety v 2. - 3. roku po výsadbe nie je samosprašná, vhodným opeľovačom poslúžia aj iné odrody čerešní DOZRIEVANIE: 2. čerešňový týždeň, prvá polovica júna PLODY: Srdcovka - veľké, tmavo mahagónovej až čiernej farby. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorný, oblasť okolo stromov mulčovať POZNÁMKA: K stromu pridáme oporný kôl, ktorý ponecháme tak dlho, kým rastlina nevytvorí silný kmeň.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené