Obria ringlota v kontajneri
Obria ringlota v kontajneri
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Obria ringlota v kontajneri

Prunus salicina Valor - Číslo tovaru 4430814
Obsah balenia:1 ks
Aj vás isto očaria tieto gigantické, tmavofialové plody s lahodne sladkou, šťavnatou, žltou dužinou. Plody o hmotnosti 40 až 60 g sa vyznačujú vysokým obsahom cukru a kyselín. Okúzľujúca harmónia chutí! Rodí už od druhého roku; neskôr prináša plody pravidelne, v hojnom množstve. Dozrieva koncom augusta - začiatkom septembra. Silná, kontajnerovaná rastlina. Opeluje slivka Bluefre, Žltá japonská ringlota.
39,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 350
Doba dozrievania september začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 300 cm
STANOVISKO: Slnečné PÔDA: Humózna HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy (dávať pozor na dávkovanie) VÝŠKA: Asi 3 m POTREBA MIESTA : 3,5 m, koruna dosahuje priemer od 1,5 m RAST: kompaktný KVETY: Začiatok mája. Dobre opeľuje slivka Bluefre. Prvé kvety sa ukazujú až od 2. - 3 . roku pestovania. PLODY: Tmavofialové so žltou dužinou DOZRIEVANIE: Koniec augusta / začiatok septembra KONZUMNÁ ZRELOSŤ: Hneď po odtrhnutí REZ: Odborný rež je možný. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná Oblasť u koreňov zakryť vrstvou lístia alebo mulčovacou kôrou. POZNÁMKA: Pri výsadbe postavíme ku stromu opornú tyč a ponecháme tak dlho, pokiaľ kmeň nezosilnie, to môže trvať aj niekoľko rokov.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené