Malina zlatá TwoTimer Sugana (2)
Malina zlatá TwoTimer Sugana (2)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Malina zlatá TwoTimer Sugana (2)

Rubus idaeus 'Sugana gelb'-S- - Číslo tovaru 4407145
Obsah balenia:2 ks
Táto dvaktát rodiaca malina je teraz dostupná aj so žltými bobuľami. Mimoriadne veľké, pevné plody sa ľahko oberajú, má podobné vlastnosti ako jej červený variant.
19,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august
Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 60
Doba dozrievania jún začiatok
Výška dospelej rastliny 180 cm
STANOVISKO: Slnečné, teplé a chránené proti vetru PÔDA: Humózna, sypká, hlinitá, neutrálna V lete dávať pozor na dostatočnú zálievku, obzvlášť pri pestovaní v nádobe. Zabrániť premokreniu. Mulčovacia vrstva (lístie, kosená tráva) u koreňov pomáha udržiavať vlhkosť v pôde. HNOJENIE: marec/apríl 1x hnojivom na bobuľoviny. VÝŠKA: Asi 1,80 m. Je vhodné použiť opornú tyč alebo mriežku. ŠÍRKA: Asi 0,60 m, kompaktný, vzpriamený rast KVITNUTIE: Od začiatku do konca mája. Od začiatku do konca júla PLODY: žlté s arómou lesných malín ZBER: Dvakrát rodiace. Na dvojročných prútoch od júna, po zbere skrátiť (1.zber). Na nových jednoročných prútoch od augusta (2.zber). Tieto ponechať, rodí nasledujúci rok od júna. PREZIMOVANIE: Nanesieme mulčovaciu vrstvu ako ochranu pred vyschnutím pôdy.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené