Malina Pokusa (2)
Malina Pokusa (2)
Malina Pokusa (2)
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Malina Pokusa (2)

Rubus idaeus - Číslo tovaru 4403149
Obsah balenia:2 ks
Jesenná sorta. Páčilo by sa vám pochutnávať si na veľkých, tmavočervených malinách od júla do októbra? Ak áno, tak je pre vás Pokusa tou ideálnou voľbou! Stredne silný rast do výšky, nevyžaduje veľa miesta. Bohatá úroda až do polovice jesene. Dodávame silné, črepníkové rastliny.
19,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50
Doba dozrievania júl začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 150-200 cm
STANOVISKO: Slnečné, teplé a chránené pred vetrom PÔDA: Humózna, sypká-kyprá, hlinitá, neutrálna. ZÁLIEVKA: V lete dávať pozor na dostatočnú zálievku, vyvarovať sa premokreniu. Vysušeniu koreňov sa vyvarujeme mulčovaním (posekanou trávou, lístím) HNOJENIE: Marec/apríl, 1x hnojivom na bobuľoviny VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: Asi 80 - 100 cm Vzdialenosť medzi riadkami rastlín: 1,5 m – 2 m PLODY: Veľké, aromatické ZBER: Od júla do jesene REZ: Po zbere prúty zrezať až k zemi. Rodí na jednoročných prútoch. PREZIMOVANIE: Vysušeniu pôdy zabránime mulčovacou vrstvou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené