Malina Sannibelle (2)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Malina Sannibelle (2)

Číslo tovaru 4407635
Obsah balenia:2 ks
Odolná voči chorobám a škodcom, letná odroda. Plody má veľké, tmavočervené a majú vynikajúcu chuť. Rodí od júna do augusta na dvojročných prútoch. Posielame silné rastliny v črepníku.
18,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50
Doba dozrievania jún začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 150 cm
STANOVISKO: slnečné, teplé a chránené proti vetru PÔDA: humózna, sypká, radšej hlinitá. V lete dávať pozor na dostatočnú zálievku, obzvlášť pri pestovaní v nádobe zabrániť premokreniu. Mulčovanie pri koreňoch pomáha udržať vlhkosť v pôde HNOJENIE: marec / apríl, 1x hnojivom na bobuľoviny VÝŠKA: až 1,40 m POTREBA MIESTA: priestor o priemere 50 - 80 cm RAST: Bujný PLODY: oválne šťavnaté plody REZ : po zbere odrežeme vynesené prúty, mladé výhonky ponecháme, malina plodí na 2-ročnom dreve. PREZIMOVANIE: Nanesieme mulčovaciu vrstvu ako ochranu pred vyschnutím pôdy.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené