Snow White jahody (5)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Snow White jahody (5)

Fragaria x ananassa 'Snow White' - Číslo tovaru 4442767
Obsah balenia:5 ks
Tento kultivar je novou variantou Ananasových jahôd. Má stredne veľké, pevné plody a sladko-kyslastú chuť a arómu ananásu. Plody sú zrelé ak sú zrnká sfarbené do červena. Jahody sú odolné voči chorobám. Dodávame silné, dobre zakorenené sadenice.
25,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 25-30
Doba dozrievania máj začiatok
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné PÔDA: Humózna a priepustná s podielom rašeliny. PESTOVANIE: Pestovateľská jama musí byť tak široká a hlboká, aby korene mali dostatočné miesto. Srdiečko rastliny musí byť na povrchu pôdy. STAROSTLIVOSŤ: za suchého počasia rastliny prvých 14 dní dostatočne zalievať, aby dobre zakorenili; po dobu vegetácie treba zeminu udržiavať stále mierne vlhkú HNOJENIE: 1x pri tvorbe nových listov, 1x počas kvitnutia, 1x po zbere špeciálnym hnojivom na jahody. VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: Medzi radmi 60 - 80 cm, medzi rastlinami 25 - 30 cm alebo 12 rastlín na 1m2. PLODY: veľmi chutné, dozrievajú na prelome mája / júna, biela dužina s arómou ananásu. Veľkosť plodov je približne 2 cm. REZ: Po zbere odstrihnúť listy z materské rastliny. TIP: Tento druh je vhodný pestovať tiež v závesných nádobách. Jahody nie sú veľkoplodé, a preto nie sú určené k poľnému pestovaniu. Sú vhodné napr. ako dekorácia pohárov a zákuskov. POZNÁMKA: Jahody zasadiť na miesto, kde minimálne neboli jahody 1 rok pestované!
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené