Malinojahoda 'Red Beauty'
Malinojahoda 'Red Beauty'
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Malinojahoda 'Red Beauty'

Rubus illecebrosus - Číslo tovaru 4403087
Obsah balenia:1 ks
Vzácna rastlina, pochádzajúca z Japonska. Plne mrazuvzdorná odroda malín. Z na jar kvitnúcich bielych kvetov dozrievajú plody podobné jahodám v auguste. Dobre sa jej darí vo vlhkej humusovitej pôde, dobre prosperuje aj na tienistých miestach. Dobrá pokrývka pôdy, rastlina sa na zimu zaťahuje.
11,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 4-6 rostlin/ m2
Doba dozrievania júl stred
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 50 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, chránené. PÔDA: Bohatá na živiny, humózna, priepustná. Piesčitú a chudobnú pôdu je dobré vylepšiť kompostom alebo maštaľným hnojom. VÝŠKA: 100 - 150 cm, vzpriamený, krovitý rast. VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: cca. 100 – 120 cm. KVETY: Júl, biele. PLODY: Koniec augusta. Veľké, sýto červené, tvarom pripomínajú jahody. Chuť je zmesou aróm jahôd, černíc, malín. REZ: Pravidelne odstraňujte suché alebo poškodené výhonky. PREZIMOVANIE: Na zimu sa zaťahuje, odporúčame zakryť čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené