Vtáči zob na kmeni
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Vtáči zob na kmeni

Ligustrum delavayanum - Číslo tovaru 3307610
Obsah balenia:1 ks
Stromková verzia populárneho vtáčieho zobu. Dá sa veľmi jednoducho upravovať rezom do najrôznejších tvarov. Vyžaduje kvalitnú zimnú ochranu.
33,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 150-200 cm
Vždyzelené áno
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, uprednostňuje stanovište chránené pred vetrom PÔDA: Kvalitná záhradná zemina, bohatá na živiny HNOJENIE: Podľa potreby hnojivom na okrasné dreviny LISTY: Drobné, oválne. Rastie relatívne pomaly, husto sa rozvetvuje. REZ: Dobre znáša rez, počas vegetačného obdobia vykonávajte pravidelné zaštipovanie nových výhonov pre udržanie požadovaného tvaru. Razantnejší rez vykonávajte na jar. PREZIMOVANIE: Obmedzene mrazuvzdorný. Vyžaduje veľmi kvalitnú zimnú ochranu. Odporúčame pestovať ako prenosnú rastlinu v nádobe, ktorú cez zimné obdobie umiestnite na chránené miesto.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené