Judášovec kanadský Forest Pansy
Judášovec kanadský Forest Pansy
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Judášovec kanadský Forest Pansy

Cercis canadensis 'Forest Pansy' - Číslo tovaru 3318948
Obsah balenia:1 ks
Jedinečný a atraktívny, zdobí nie len so svojimi krásnymi kvetmi ale aj farbou a tvarom lístia. Listy v tvare srdca sú počas celého vegetačného obdobia sfarbené pri rašení od vínovo červenej, a v lete až po fialovo hnedú. Veľmi pôsobivý je hlavne na jar, kedy kvitnú žiarivé, ružové kvety na ministopkách. Zimovzdorná rastlina.
51,80 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia marec, apríl
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Farba ružová (pink)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 200-400 cm
Jesenná farba lístia áno
STANOVISKO: slnečné až polotienisté PÔDA: Výživná, vápenitá, vlhká, ale priepustná HNOJENIE: Na jar hnojivom na okrasné dreviny RAST: Opadavý ker alebo malý strom. VÝŠKA: 250 cm LISTY: Na jar jasne červené počas leta zmenia farbu do hnedofialovej, srdcovitý tvar KVETY: žiarivo ružové, pred rašením listov marec / apríl REZ: Len ak je to nevyhnutne potrebné, len rastlinu presvetliť a tvarovať. Rez vykonávajte na jar alebo po odkvitnutí. PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, opadavá. Najmä mladé rastliny je nutné chrániť - zakryť čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené