Hortenzia Doppio Nuvola
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hortenzia Doppio Nuvola

Hydrangea macrophylla 'Doppio Nuvola' - Číslo tovaru 3319215
Obsah balenia:1 ks
Novo vyšľachtený druh hortenzie s veľmi zaujímavými kvetmi, ktoré priebežne menia svoju farbu od pukov až po plne rozvinuté kvety. Kvitne od neskorej jari do jesene. Vhodná pre pestovanie v nádobe, pre výsadbu nízkeho živého plota alebo ako solitér. Uprednostňuje polotienisté stanovište. Mrazuvzdorná.
19,87 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Farba ružová (pink)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 100-150 cm
STANOVISKO: slnečné až polotienisté a chránené pred vetrom, uprednostňuje polotienistú polohu. PÔDA: Kyprá, humózna a bohatá na živiny, môže byť mierne kyslá (obohatená trochou rašeliny) alebo jednoducho pôda na rododendrony. pH pôdy ovplyvňuje farbu kvetov hortenzie! VÝŠKA: 100 - 150 cm ZÁLIEVKA: Odporúča sa zálievka mäkkou dažďovou vodou. RAST: Rozložitý ker LISTY: zelené KVETY: priebežne mení svoju farbu od pukov až po plne rozvité kvety. Kvitne od neskorej jari do jesene REZ: Na konci februára silne skrátiť PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, mladé rastliny zakryť čečinou. Rastliny pestované v nádobe (priestrannej) dobre chrániť pred mrazom! Obaliť nádobu niekoľkými vrstvami vrecoviny alebo bublinkovou fóliou a postaviť na chránené miesto (na balkóne alebo na terase k stene) na drevenú alebo polystyrénovou podložku. UPOZORNENIE: Na slnečnom stanovišti je potrebné zabezpečiť dostatočnú zálievku. Po daždi a následnom intenzívnom slnečnom žiarení sa môžu na listoch objaviť hnedé škvrny (spáleniny), ktoré nemajú vplyv na ďalší vývoj rastliny.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené