Javor dlaňolistý
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Javor dlaňolistý

Acer palmatum "Bloodgood" - Číslo tovaru 3311437
Obsah balenia:1 ks
Časom vytvára výraznú korunu, silne zastrihnuté listy sú najprv hnedo-červené, neskôr bronzovo zelené. Na jeseň nadobudne ohnivo červenú farbu. Má rýchly rast.
36,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 300-400 cm
Jesenná farba lístia áno
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté a chránené. Vyhnite sa umiestneniu na priame poludňajšie slnko. PÔDA: priepustná, humózna, mierne kyslá HNOJENIE: Na jar hnojivom pre okrasné stromy ZÁLIEVKA: podľa potreby a počasia VÝŠKA: môže dorásť až do výšky 4 m RAST: kerovitý s rozložitou korunou LISTY: drobné členené listy purpurovo červené, na jeseň sa farba listov mení na žiarivo červenú REZ: nie je nutný, odstráňte iba suché drevo PREZIMOVANIE: Zimovzdorný, opadavý, na zimu zakryť mulčom. Ak rastlinu pestujete v nádobe, je potrebné na zimu nádobu dobre ochrániť (obaliť nádobu, napr. netkanou textiliou) a postaviť ju na polystyrénovu podložku, nádoby ľahko premrznú.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené