Cezmína vrúbkovaná (3)
Cezmína vrúbkovaná (3)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Cezmína vrúbkovaná (3)

Ilex crenata - Číslo tovaru 3318403
Obsah balenia:3 ks
Táto vždyzelená rastlina vhodná na živý plot môže nahradiť tradičný buxus. V porovnaní s buxusom nie je citlivá na choroby. Dobre znáša rez, môžete ju vytvarovať do ľubovoľnej formy. Výborne sa hodí na živý plot, ale aj ako okrasná drevina na tvarovanie.
17,88 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 80-200 cm
Vždyzelené áno
STANOVISKO: Polotienisté, chránené pred vetrom a zimným ostrým slnkom. PÔDA: Mierne kyslá a vlhká, bohatá na humus. HNOJENIE: Na jar a potom 1x za mesiac pomaly rozpustnými hnojivami. Pri výsadbe pridať rašelinu. ZÁLIEVKA: Primeraná zálievka - citlivá na preschnutie! RAST: Rastie pomaly do cca 80 - 200 cm. LISTY: Tmavozelené, lesklé, zelené po celý rok. Podobné buxusom. Sú jedovaté! KVETY: biele, máj - jún PLODY: Čierne, jedovaté! REZ: Dobre znáša rez a dá sa tvarovať - zjari alebo v druhej polovici júla. Vhodná ako nízky živý plot. PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, je potrebné ochrániť pred mrazom - zakryť čečinou! V tuhých zimách môže zamrznúť, ale pomerne dobre sa zregeneruje.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené