Hortenzia Runaway Bride
Hortenzia Runaway Bride
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hortenzia Runaway Bride

Hydrangea macrophylla "Runaway Bride" - Číslo tovaru 3316058
Obsah balenia:1 ks
Názov kultivaru v preklade znamená "Nevesta na úteku". Kvety sú biele s ľahkým zeleným nádychom, vzdušné, pripomínajú čipku. Kvitne od júla do septembra. Listy sú sýto zelené, lesklé. Vhodná ako solitér aj do skupinovej výsadby. Vysádzajte do priepustnej, výživnej, mierne kyslej pôdy na polotienisté stanovište.
31,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Rezané kvety áno
Farba bielá
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 60 cm
STANOVISKO: slnečné až polotienisté a chránené pred vetrom, pričom uprednostňuje polotienisté polohu PÔDA: Kyprá, humózna a bohatá na živiny, môže byť mierne kyslá (obohatená trochou rašelinou) alebo jednoducho pôda na rododendrony HNOJENIE: Môžeme použiť hnojivo na rododendrony. Pozor na predávkovanie, čítajte pozorne návod VÝŠKA: 60 cm ZÁLIEVKA: Odporúča sa mäkkou vodou - dažďovou RAST: Rozložitý ker LISTY: Sýto zelené, lesklé KVETY: máj - október, biele s miernym zeleným nádychom REZ: Na konci februára silne skrátiť PREZIMOVANIE: zimovzdorná, mladé rastliny zakryť čečinou POZNÁMKA: Na slnečnom stanovišti je potrebné zabezpečiť dostatočnú zálievku. Po daždi a následnom intenzívnom slnku sa môžu na listoch objaviť hnedé škvrny (spáleniny) - nemajú vplyv na ďalší vývoj rastliny.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené