Achat višňa v kontajneri
Achat višňa v kontajneri
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Achat višňa v kontajneri

Prunus cerasus 'Achat' - Číslo tovaru 4422878
Obsah balenia:1 ks
Veľmi chutná odroda s vysokou úrodou. Ideálna na prípravu dezertov, lekvárov a sirupov. Zber od polovice júla. Nie je náchylná na moniliózy. Samosprašná. Dodávame v kontajneroch.
39,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 350
Doba dozrievania august začiatok
Výška dospelej rastliny 300-400 cm
STANOVISKO: Slnečné PÔDA: Hlboká, humózna a pokiaľ možno hlinitá. HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy (dbať na dávkovanie) VÝŠKA: zhruba 3 m POTREBA MIESTA: 3 až 4 m RAST: Stredne silný, kompaktný (silné výhonky, vzpriamený) KVETY: Prvé kvety resp. plody sú možné už 2. roku pestovania. PLODY: Tvrdá dužina tmavo vínovej farby so zafarbujúcou šťavou. ZBER: Dozrieva v polovici júla REZ: Pretože by mal byť rez ovocných stromov vykonaný pokiaľ možno odborne, odporúčame sa obrátiť na odborníka vo vašom okolí. PREZIMOVANIE: Zimovzdorná. Pri koreňoch mulčovať (lístím alebo posekanou trávou).
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené