Hortenzia Doppio Rosa
Hortenzia Doppio Rosa
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hortenzia Doppio Rosa

Hydrangea macrophylla 'Doppio Rosa' - Číslo tovaru 3319199
Obsah balenia:1 ks
Novo vyšľachtený druh hortenzie s veľmi zaujímavými dvojitými kvetmi v ružovej farbe. Kvitne od neskorej jari do jesene. Vhodná pre pestovanie v nádobe, pre výsadbu nízkeho živého plota alebo ako solitér. Uprednostňuje polotienisté stanovište. Mrazuvzdorná.
20,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Farba ružová (pink)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 100-150 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté a chránené pred vetrom, pričom uprednostňuje polotienisté stanovisko PÔDA: Kyprá, humózna a bohatá na živiny, môze byť mierne kyslá (obohatená trochu rašelinou) alebo jednoducho pôda na rododendrony. pH pôdy ovplyvňuje farbu kvetov hortenzie VÝŠKA: 1 – 1,5 m ZÁLIEVKA: Odporúča sa mäkkou – dažďovou vodou RAST: rozložitý ker LISTY: zelené KVETY: ružové, máj až október REZ: Na konci februára silne skrátiť PREZIMOVANIE: Zimovzdorná – mladé rastliny zakryť čečinou UPOZORNENIE: Na slnečnom stanovišti je potrebné zabezpečiť dostatočnú zálievku. Po daždi a následnom intenzívnom slnečnom žiarení sa môžu na listoch objaviť hnedé škvrny (spáleniny) - nemajú vplyv na ďalší vývoj rastliny.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené