Materina dúška, ružová (3)
Materina dúška, ružová (3)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Materina dúška, ružová (3)

Thymus rotundifolius, praecox 'Coccineus' - Číslo tovaru 1103344
Obsah balenia:3 ks
Pôdopokryvná trvalka dorastajúca do výšky 15 cm. Kvitne od júna do augusta fialovými kvetmi. Listy sú tmavo zelené, drobné, aromatické. Vysádzajte na slnečné stanovište do priepustnej, menej výživnej zeminy. Na zimu vyžaduje zakrytie. Doporučujeme vysádzať 6 rastlín na meter štvorcový.
8,97 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20 - 30
Farba ružová (pink)
Výška dospelej rastliny 10-20 cm
Stanovisko: Slnečné až polotienisté Pôda: Normálna, priepustná záhradná pôda – neutrálna až mierne zásaditá Výška: 20 - 25 cm Vzdialenosť rastlín: V rade: 4 rastliny na 1 m Na pokrytie pôdy: 6 rastlín 1 m² Rast: Plazivý, trvalka tvoriaca vankúšiky, vhodná k vyplneniu miest Kvety: Máj – júl, žiarivo ružovofialové Rez: Po odkvitnutí skrátime, aby si udržal kompaktný rast Prezimovanie: Mrazuvzdorná, stálozelená rastlina
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené