Hortenzia Limelight, ker
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hortenzia Limelight, ker

Hydrangea paniculata 'Limelight' - Číslo tovaru 3315932
Obsah balenia:1 ks
Až 30 cm veľké kvety. Postupne mení farbu, na začiatku kvitnutia zo zelenožltej do krémovo bielej, na jeseň do ružovej farby. Kvety sú vhodné na rez a sušenie. Dodávame vo veľkosti cca. 30 – 50 cm. Kvitne júl – október, dorastá do výšky 150 cm.
19,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Farba viacfarebná (pestrá)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 150 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté a chránené pred vetrom. PÔDA: Kyprá, humózna a bohatá na živiny, mierne kyslá (obohatená trochou rašeliny) alebo pôda na rododendrony. Tento druh rastie pomerne dobre aj v zásaditej pôde. HNOJENIE: Po jarnom reze, dohnojiť pri tvorbe púčikov. Môžeme použiť hnojivo na rododendrony. Pozor na predávkovanie, čítajte pozorne návod. VÝŠKA: Asi 1,5 m RAST: Rozložitý ker, vzpriamený LISTY: zelené KVETY: júl až október, menia farbu od zelenožltej, cez krémovo bielu do ružovej na jeseň REZ: Na konci februára silne skrátiť PREZIMOVANIE: Zimovzdorná – mladé rastliny zakryť čečinou. POZNÁMKA: Na slnečnom stanovisku treba zaistiť dostatočnú zálievku. Po daždi a následne intenzívnemu slnku sa môžu na listoch objaviť hnedé škvrny (spáleniny) – nemajú vplyv na ďalší vývoj rastliny.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené