Dvojfarebná ruža Bicolor
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Dvojfarebná ruža Bicolor

Rosa hybrid rubeus+luteus - Číslo tovaru 2225602
Obsah balenia:1 ks
Kvitnúca hra farieb. Už z dialky očarí každého svojimi voňavými kvetmi. Môže sa vysadiť na balkón alebo do záhrady. Červené a žlté kvety sa vynímajú zo zelených listov na jednom kmeni. Výška kmeňa cca. 80 cm. Kvitne jún – október.
44,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100
Voňavé áno
Farba viacfarebná (pestrá)
Výška dospelej rastliny 140 cm
STANOVISKO: Slnečné, vyvarujte sa chladných a mokrých stanovísk. PÔDA: Hlboká, hlinitá, bohatá na živiny. VÝSADBA: Štep sadiť zhruba 5 cm pod pôdu – pred vysadením trochu zastrihnúť korene a namočiť na jeden deň do vedra s vodou. Korene nesmú byť vo výsadbovej jame zalomené alebo deformované. Jama musí byť dostatočne hlboká a široká, korene musíme rozprestrieť po celej jame. Štep zakryť asi 5 cm vrstvou pôdy. HNOJENIE: Dlhodobo pôsobiacim hnojivom – 1x na jar alebo hnojivom na ruže 1x skoro na jar a 1x v polovici júla. VÝŠKA: výška kmeňa cca 80 cm POTREBA MIESTA: cca 1 meter KVETY: Červené a žlté KVITNUTIE: jún – november REZ: Na jar, po odkrytí treba výhonky skrátiť aby sa zregenerovali. Odstránime staré a zamrznuté výhonky. PREZIMOVANIE: Proti vlhkosti a chladu obaliť korunu priedušným vakom alebo použiť netkanú textíliu. Odporúča sa obaliť aj kmeň.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené