Elsanta (10)
Elsanta (10)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Elsanta (10)

Fragaria x ananassa 'Elsanta' - Číslo tovaru 4447263
Obsah balenia:10 ks
Úspešný druh, popredná odroda Európy – nie náhodou! Stredne skoré dozrievanie (koniec mája, začiatok júna), vysoká úrodnosť. Lahodné, veľké leskločervené plody kužeľovitého tvaru, osviežujúca, príjemná sladkokyslá chuť.
20,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 25-30
Doba dozrievania jún začiatok
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné PÔDA: Humózna a priepustná s podielom rašeliny. PESTOVANIE: výsadbová jama musí byť tak široká a hlboká, aby korene mali dostatočné miesto. Srdiečko rastliny musí byť na povrchu pôdy. STAROSTLIVOSŤ: Pri suchom počasí musíme rastliny prvých 14 dní dobre zalievať, aby dobre zakorenili. HNOJENIE: 1x pri tvorbe nových listov, 1x počas kvitnutia, 1x po zbere špeciálnym hnojivom na jahody. VZDIALENOSŤ: Medzi riadkami 60 – 80 cm. Medzi rastlinami 25 - 30 cm alebo12 rastlín na 1 m2. PLODY: Červené, lesklé, veľké a pevné ZBER: Začiatok júna REZ: Po zbere odstrihnúť listy z materskej rastliny až u srdiečka. POZOR: Jahody sadiť na miesto kde minimálne 1 rok neboli pestované.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené