Hummiho Senga Sengana (6)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hummiho Senga Sengana (6)

Fragaria x ananassa 'Hummi's - Sengana Selektion' - Číslo tovaru 4442712
Obsah balenia:6 ks
Na tejto odrode známej už vyše 50 rokov dosiahol Hummel, známy šľachtiteľ jahôd nasledovné pozitívne zmeny: ešte vyššia úrodnosť, ešte väčšie plody, ešte lepšia chuť, ešte intenzívnejšia aróma a ešte väčšia odolnosť voči chorobám. Dozrieva od polovice júna, rodí bohato. Ideálna ako na priamu konzumáciu, tak i na spracovanie.
18,38 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec začiatok - Október koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec začiatok - Október koniec
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 25
Doba dozrievania jún začiatok
V kontajneri áno
Stanovisko: Slnečné Pôda: Humózna a priepustná s podielom rašeliny Pestovanie: Výsadbová jama musí byť tak široká a hlboká, aby korene mali dostatok miesta. Srdiečko rastliny musí byť na povrchu pôdy. Starostlivosť: Za suchého počasia musíme rastliny prvých 14 dní zalievať, aby dobre zakorenili. Hnojenie: 1x pri tvorbe nových listov 1x behom kvitnutia 1x po zbere špeciálnym hnojivom na jahody Vzdialenosť: Medzi rastlinami približne 25 cm Asi 12 rastlín na 1 m2 Plody: stredne veľké a purpurovo červenej farby Zber: Skorá, začiatok až polovica júna Rez: Po zbere odstrihnúť listy z materskej rastliny Upozornenie: Jahody vysádzajte na miesto, kde minimálne 1 rok neboli jahody pestované!
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené