Senga Sengana (10)
Senga Sengana (10)
Senga Sengana (10)
Senga Sengana (10)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Senga Sengana (10)

Fragaria x ananassa 'Senga Sengana' - Číslo tovaru 4447370
Obsah balenia:10 ks
Vrchol šľachtenia! Táto stredne skorá odroda je vďaka obrovským, aromatickým, lesklým plodom známa a obľúbená medzi labužníkmi celého sveta. Vysoký obsah cukru zabezpečuje Sengane výrazne sladkú, nezameniteľnú chuť. Masívna dužina, farba skoro tmavočervená.
20,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 25-30
Doba dozrievania jún začiatok
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné PÔDA: humózna a priepustná s podielom rašeliny PESTOVANIE: výsadbová jama musí byť tak široká a hlboká, aby korene mali dostatočné miesto. Srdiečko rastliny musí byť na povrchu zeme. STAROSTLIVOSŤ: Za suchého počasia musíme rastliny prvých 14 dní zalievať, aby dobre zakorenili. HNOJENIE: 1x pri tvorbe nových listov, 1x počas kvitnutia, 1x po zbere špeciálnym hnojivom na jahody. VZDIALENOSŤ: Medzi rastlinami približne 25 - 30 cm, asi 12 ratlín na 1 m2. PLODY: Stredne veľké a purpurovo červené ZBER: Skorá, začiatok až polovica júna REZ: Po zbere odstrihnúť listy z materskej rastliny. POZOR: Jahody zasadiť na miesto, kde minimálne 1 rok neboli jahody pestované!
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené