Lambada jahody (10)
Lambada jahody (10)
Lambada jahody (10)
Lambada jahody (10)
Lambada jahody (10)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Lambada jahody (10)

Fragaria x ananassa 'Lambada' - Číslo tovaru 4447478
Obsah balenia:10 ks
Veľmi skorá a chutná odroda, dozrieva už v máji. Veľké plody so špicatým kužeľovitým tvarom, odstávajúcimi sepálnymi listami (kalichom). Lesklé, stredne tuhé, oranžovočervené ovocie – veľmi chutné, s vysokým obsahom cukru i aromatických látok. Bohato rodiaca odroda vhodná na pestovanie vo fóliovníkoch i vo voľnej pôde. Odolná voči väčšine hubových chorôb.
20,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 25 - 30
Doba dozrievania jún začiatok
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné PÔDA: Humózna a priepustná, obohatená rašelinou. SADENIE: Jama na sadenie musí byť tak široká a hlboká, aby mali korene dostatok miesta. Stláčaniu koreňov sa vyvarujte. Srdiečko rastliny musí byť na povrchu pôdy. STAROTLIVOSŤ: Pri suchom počasí, behom prvých 14 dní, musí byť pôda dobre vlhká, aby bol zaistený rýchly rast. HNOJENIE: 1x na začiatku tvorby nových výhonkov, 1x počas kvitnutia, 1x po zbere špeciálnym hnojivom na jahody. VZDIALENOSŤ: Vzdialenosť medzi riadkami: 60 – 80 cm. Vzdialenosť medzi rastlinami: 25 - 30 cm alebo 12 rastlín na 1 m2. ZBER: Skorá až stredne skorá – koniec mája, začiatok júna, 2 až 3 týždne. REZ: Po zbere odstrihnúť listy až u srdiečka POZOR: Jahody sadiť len do záhonov, kde minimálne 1 rok neboli pestované žiadné iné jahody.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené