Voňavý muškát Angels Perfume (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Voňavý muškát Angels Perfume (3)

Geranium Angeleyes Perfume - Číslo tovaru 6608762
Obsah balenia:3 ks
Tento nový, voňavý muškát Vás bude so svojimi bordovo-bielymi kvetmi s príjemnou citrónovou vôňou rozmaznávať. Jeho silná voňavá látka udrží komáre a osy v bezpečnej vzdialenosti. Odolný voči vetru i zlému počasiu.
8,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Apríl začiatok - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Apríl začiatok - Júl koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20
Voňavé áno
Farba viacfarebná (pestrá)
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, vzdušné a teplé. PÔDA: Hlinitá a humózna, dobrá kvetinová zemina. HNOJENIE: Týždenne tekutým hnojivom napr. náš Duostar Sprint ZÁLIEVKA: Udržujeme mierne vlhké. POTREBA MIESTA: Cca 20 cm. RAST: Stojatý, bujný. KVETY: svetlo ružové a bordové okvetné lístky, príjemná citrónová vôňa. DOBA KVITNUTIA: Od mája až po prvé mrazy. PREZIMOVANIE: Nie je mrazuvzdorný. Prezimovanie je možné vo svetlej + chladnej miestnosti - obmedzene zalievame, vo februári skrátime a prenesieme na teplejšie svetlé miesto - podľa potreby zalievame. Po ľadových mužoch opäť umiestnime von. POZNÁMKA: Tento muškát vydáva pre ľudí príjemnú vôňu. Bodavý neodbytný hmyz, ako komáre alebo osy, nemajú túto vôňu všeobecne radi.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené