KieRoyal čierna ríbezľa, ker
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

KieRoyal čierna ríbezľa, ker

Ribes nigrum 'Kieroyal' - Číslo tovaru 4403185
Obsah balenia:1 ks
Prvá výnimočne sladká lahôdková čierna ríbezľa s príjemnou arómou. Veľké, dlhé strapce dozrievajú rovnomerne, bobule neopadávajú. Nízky rast, vysoká úrodnosť. Dozrieva už začiatkom júla. KieRoyal – "bobuľa zdravia". Mimoriadne vysoký obsah vitamínu C. Klenotnica pre zachovanie vášho zdravia. Obsahuje pozoruhodné množstvo vitamínov B, P, a C2, pektín, triesloviny a dôležité minerálne látky. Chráni pred kašľom a zachrípnutím. Oživuje imunitný systém, aktivuje produkciu hormónov. Betakarotín posilňuje sliznicu, niacín uvoľňuje a upokojuje nervy. Draslík prospieva srdcu a svalstvu. KieRoyal – "bobuľa zážitku". Unikátna sladko-aromatická chuť sa vynikajúco hodí nielen na prípravu sirupov a džemov, ale i na priamu konzumáciu. V istých koktailoch a miešaných nápojoch je jadrom fantastickej chuti práve šťava z KieRoyal. Samosprašná rastlina. Veľkosť pri dodaní: 30 – 40 cm. Silné, kontajnerované rastliny.
28,10 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100-120
Doba dozrievania júl začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 200 cm
STANOVISKO: Slnečné PÔDA: Humózna, pravideľne zalievať. Nie je vhodné premokrenie pôdy. HNOJENIE: Na jar, opakovane podľa kvality pôdy. VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: Asi 1 m RAST: Krovitý KVITNUTIE: Apríl-máj PLODY: Dozrievajú od začiatku júla. Na dlhých strapcoch dorastajú veľké, rovnomerne dozrievajúce bobule odolné dažďom. Veľmi kompaktne rastúci s bohatou úrodou. REZ: U starších rastlín odstraňujeme len staré drevo a slabé výhonky. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorný, pôdu pred zimou mulčujeme.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené