Čierna ríbezľa Titania, kmeňová
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Čierna ríbezľa Titania, kmeňová

Ribes nigrum 'Titania' - Číslo tovaru 4411498
Obsah balenia:1 ks
Prekoná všetky predchádzajúce druhy čo do množstva úrody, veľkosti plodov a chuti! Štavnaté bobule v strapcoch vydržia dlho na stonke. Vynikajúca ako na priamu konzumáciu, tak i na prípravu ovocných štiav, lekváru a želé. Plne zimovzdorná, odolná proti chorobám. Dozrieva koncom júna. Samosprašná odroda.
20,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50 - 80
Doba dozrievania júl stred
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 150 cm
STANOVISKO: Svetlé, ale ak je možné také, aby rastlina nebola vystavená prudkému slnečnému žiareniu (polotieň). POTREBNÉ MIESTO: Asi 0,50 – 0,80 m PÔDA: Hlboká, stredne ťažká, bohatá na živiny. Korene rastliny leží plytko pod povrchom pôdy (korene rastú plytko do šírky), v ľahkej pôde treba rastlinu dôkladne zalievať. HNOJENIE: Po zbere prihnojte špeciálnym hnojivom určeným k starostlivosti o bobuľoviny – tak podporíte tvorbu kvetov v nasledujúcom roku. Ďalšie hnojenie znova na jar. REZ: Rastlina vyžaduje pravidelný rez a presvetľovanie. JESEŃ: Mulčujte rastlinu: Použite kompost alebo posekanú trávu a vytvorte z nich vrstvu okolo koreňov ríbezle. Behom rozkladu dodáva táto vrstva rastline veľa potrebných živín. Zároveň tak v zime chráníte rastlinu pred vyschnutím. PREZIMOVANIE: V prvých 2-3 rokoch pestovania doporučujeme rastlinu chrániť pred zimou vrstvou lístia alebo čečinou, neskoršie nie je táto ochrana potrebná.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené