Zepeti ruža, kmeňová
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Zepeti ruža, kmeňová

Rosa hybrid 'Zepeti' - Číslo tovaru 2220117
Obsah balenia:1 ks
Táto mimoriadne vyšľachtená odroda celé mesiace prináša krásne červené kvety. Nie je náročná na pestovanie. Veľmi dobre znáša letné horúčavy a je odolná voči hubovým chorobám. Dodávame silné kontajnerové rastliny.
43,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: September stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko slnečné
Doba výsadby September stred - Apríl koniec
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Farba červená
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 120-140 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, vyvarujte sa chladných a mokrých stanovísk PÔDA: kyprá, hlinitá, výživná, dobre priepustná VÝSADBA: Jama musí byť dostatočne hlboká a široká, korene musíme rozprestrieť po celej jame, nesmú byť nalomené. Ako oporu použijeme ku stromčekovej ruži kôl, tak zostane ruža vzpriamená HNOJENIE: Dlhodobo pôsobiacim hnojivom, hnojivom na ruže alebo pri pestovaní v nádobách tekutým hnojivom. - Dlhodobo pôsobiacim hnojivom: len 1x na jar - Hnojivom na ruže: 1x na jar a 1x v polovici júla - Tekutým hnojivom: od jari 1x týždenne Najneskôr od augusta už neprihnojovať, aby mohla ruža do zimy dostatočne vyzrieť. ZÁLIEVKA: Podľa potreby a poveternostných podmienok VÝŠKA: Výška kmeňa cca 80 cm, celková výška rastliny cca 120 cm POTREBA MIESTA: cca 100 cm KVETY: máj - október žiarivo červené, vhodné k rezu REZ: Proti vlhkosti a chladu obaliť korunu priedušným vakom alebo použiť netkanú textíliu. PREZIMOVANIE: Ruže neskoro na jeseň mierne zostrihneme, prihrnieme zeminou (nie rašelinu, pretože ruže neznášajú kyslú pôdu ) a zakryjeme jedľovou čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené