Kamélie na živý plot (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Kamélie na živý plot (3)

Camellia japonica 'Tingley' - Číslo tovaru 3351508
Obsah balenia:3 ks
Kamélia pôvodne pochádza s Japonska a Číny, je to prekrásny vždyzelený ker. Ich lesklé tmavozelené a elegantné očarujúce kvety priťahujú pozornosť.
49,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Február koniec - November koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia február, marec, apríl
Stanovisko polotieň
Doba výsadby Február koniec - November koniec
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 40
Farba ružová (pink)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 150-200 cm
Vždyzelené áno
STANOVISKO: Slnečné až polotieň, chránené pred vetrom. Premokrenie a sucho rastline škodí. PÔDA: Kyslá, humózna, kyprá, vlhká. Môžeme použiť zeminu pre rododendrony. HNOJENIE: 1x po odkvitnutí hnojivom na rododendrony (len ½ dávkovanie). ZÁLIEVKA: Počas kvetnutia bohato zalievať, inak opadajú púčiky. VÝŠKA: 1,5 m – 2 m. Pestovaná v nádobe nedorastá do takej výšky. POTREBA MIESTA: 1,5 m, pre živý plot vzdialenosť na výsadbu cca 40 cm. LISTY: Tmavo zelené a silne lesklé KVETY: Plné ružové. KVITNUTIE: marec – apríl REZ: Rez je možný vykonávať po odkvitnutí. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná, vždyzelená, na zimu chrániť čečinou alebo mulčom. V koreňovej oblasti mulčovať 5 cm vrstvou lístia alebo pokosenou trávou. Mladé rastliny je možné prezimovať v chladnej a svetlej miestnosti, čas od času ich rosiť. Vždy sa ale uistiť, aby nezostala žiadna voda v podmiske a rastlina nebola premokrená.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené