Monarda podvojná (3)
Monarda podvojná (3)
Monarda podvojná (3)
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Monarda podvojná (3)

Monarda - Číslo tovaru 1106822
Obsah balenia:3 ks
Táto trvalka má kompaktný rast, krvavočervenú farbu a silné stonky. Kvitne počas celého leta. Táto odroda bola ocenená anglickým záhradníckym spolkom.
13,50 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Rezané kvety áno
Farba červená
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 60-100 cm
STANOVISKO: Slnečné, polotienisté PÔDA: kvalitná, výživná, dobre priepustná, zásaditá HNOJENIE: Vo všeobecnosti nie je nutné, závisí od kvality pôdy ZÁLIEVKA: Udržujte pôdu mierne vlhkú, neprelievajte VÝŚKA: Až 60 - 80 cm (podľa podmienok). Pomerne dobre odnožuje, potrebuje teda pomerne dosť priestoru. LISTY: pevné, vzpriamené lodyhy, vajcovito kopijovité listy so zubkatým okrajom KVETY: Červené, na vrcholoch lodýh KVITNUTIE: jún - september REZ: Po odkvitnutí nie je nutné kvetné lodyhy odstraňovať; rastlinu to nijako nevysiluje a po uschnutí ju kvetmi zdobí ďalej. Odstránite ich až na začiatku budúceho vegetačného obdobia. Staršie rastliny po niekoľkých rokoch skoro na jar alebo na jeseň vykopte, odstráňte starý stred trsu a zasaďte nové mladé časti. PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, pred mrazmi a zimným slnkom chrániť čečinou
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené