Muškát Red Fire (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Muškát Red Fire (3)

Číslo tovaru 6602250
Obsah balenia:3 ks
Špičkový polovzpriamený, poloťahavý muškát. Tmavočervený kvet, jasnozelené lístie, guľaté, loptovité kvety - zázrak na celé leto!
8,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Apríl začiatok - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Apríl začiatok - Júl koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20-30
Farba červená
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 50 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, vzdušné a teplé PÔDA: Dobrá kvetinová zemina HNOJENIE: Týždenne tekutým hnojivom ZÁLIEVKA: Podľa potreby a poveternostných podmienok. Na slnečnom stanovisku je potreba vody vyššia, ale je dôležité zabrániť premokreniu, premokrenie je často horšie než sucho. POTREBA MIESTA: 6 – 8 rastlín na 1 m RAST: Polovzpriamený/poloprevisnutý KVETY: Žiarivo červené. Kvitne od mája do prvých mrazov. PREZIMOVANIE: Nie je mrazuvzdorný. Prezimovanie je možné na svetlom, chladnom mieste – obmedzene zalievame. Vo februári skrátime a prenesieme na teplejšie a svetlé miesto - podľa potreby zalievame. V druhej polovici mája opäť umiestnime von.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené