Rajčiak Maestria F1 (2)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Rajčiak Maestria F1 (2)

Solanum lycopersicum - Číslo tovaru 6686507
Obsah balenia:2 ks
Štepená odroda, odolná voči chorobám. Ideálna na pestovanie vo voľnej pôde. Šťavnaté plody môžu dosiahnuť veľkosť až 180 g. Napriek tomu, že majú mäkkú šupinu, nepraskajú.
14,50 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Apríl začiatok - Jún koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Apríl začiatok - Jún koniec
STANOVISKO: Slnečné a chránené PÔDA: Kvalitný substrát pre paradajky alebo zeleninu (bohatý na živiny) HNOJENIE: Organické hnojivo (hnojivo na paradajky alebo zeleninu) - dávať pozor na dávkovanie VÝŠKA: cca. 1,5 – 2 m POTREBA MIESTA: 60 – 80 cm KVETY: Biele DOBA KVITNUTIA: Júl - október PLODY: Stredne veľké plody sú pevné, s tenkou šupkou ZBER: Júl - október PREZIMOVANIE: Nie je zimovzdorná, jednoročná rastlina. TIP: Paradajka rastie najlepšie, ak je chránená zhora fóliou (parenisko), sklom alebo je umiestnená pod presahom strechy pri dome, je tak najlepšie chránené pred dažďom. Vyžadujú veľmi pevnú oporu pre rast.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené