Pepino Gold (2)
Pepino Gold (2)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Pepino Gold (2)

Solanum muricatum Pepino-Gold - Číslo tovaru 6621970
Obsah balenia:2 ks
Rýchlo rastúca rastlina s ovisnutými konármi, na ktorých sa v lete vyvíja mnoho pekných plodov. Pri úplnej zrelosti je plod vhodný na konzumáciu, jeho chuť pripomína žltý melón. Plod môže dosiahnuť veľkosť husacieho vajíčka.
11,50 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec stred - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec stred - Júl koniec
Výška dospelej rastliny 100 cm
STANOVISKO: Svetlé miesto pri teplote +18 až +20 °C, neznáša však priame slnko PÔDA: Humózna a bohatá na živiny HNOJENIE: Počas rastu je nutné pravidelne hnojiť tekutým hnojivom (DuoStar 2000 plus). Pokiaľ je treba rastlinu presadiť z dôvodu nedostatočného veľkého kvetináča, je nutné hnojenie vysadiť do doby, pokiaľ rastlina v novej pôde poriadne zakorení. KVETY: Biele až slabo svetlomodré KVITNUTIE: Od júna PLODY: cca. 10 cm veľké, šťavnaté. Abyste dosiahli tvorbu plodov, je nutné opelenie kvetov, t.j. pel sa musí dostať na bliznu. To nastane v období kvitnutia buď vetrom, zatrasením, alebo cieleným prenosom pelu pomocou štetca. REZ: Tvorba koruny sa môže dosiahnuť zastrihnutím silného výhonku. Je možný rovnako kompletný rez pred príchodom leta. PREZIMOVANIE: Rastlina nie je odolná proti zime. Prezimovanie je vhodné na svetlom mieste pri teplote +8°C, mierne zalievať.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené