Orgován letný
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Orgován letný

Buddleja davidii 'Black Knight' - Číslo tovaru 3384901
Obsah balenia:1 ks
Jeho 30 – 50 cm fialovo-modré súkvetie je nápadné dekoratívne a voňavé. Rýchlo rastie, odoláva suchu, skutočný letný kvet. Priláka motýle. Vysádzajte ho do dobre priepustnej pôdy bohatej na živiny.
10,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia júl, august, september
Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 200 - 300
Farba modrá (fialová)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 200-300 cm
STANOVISKO: Slnečné – popr. polotienisté, pokiaľ je miesto veľmi svetlé. PÔDA: Dobre priepustná, nenáročná. HNOJENIE: 1x na jar spolu s rezom VÝŠKA: až 3 metre POTREBA MIESTA: asi 2 -3 metre RAST: Krovitý KVETY: Júl až október, voňavé, fialové na bočných konároch s 2 m dlhými ročnými výhonkami. REZ: V marci skrátime všetky výhonky z predchádzajúceho roka na dĺžku 5 – 6 cm od zárodku po hlavný konár. Odstránime choré a suché konáre a výhonky ktoré rastú dovnútra. Pravideľne odstraňujeme odkvitnuté kvetné stonky. PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, nezhadzuje všetky lístie, ochrana nie je potrebná.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené