Kokarda kobold (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Kokarda kobold (3)

Gaillardia x grandiflora 'Kobold' - Číslo tovaru 1147299
Obsah balenia:3 ks
Husto rastúca trvalka s nápadnými žltooranžovými kvetmi. Vysádzajte na slnečné stanovište, s dobre priepustnou pôdou, preferuje skôr suchšie stanovište. Kvitne od začiatku leta do rannej jesene. Odporúčame pravidelne odstraňovať odkvitnuté kvety. Plne mrazuvzdorná.
8,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30
Výška dospelej rastliny 30-40 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté PÔDA: Miluje ľahkú, dobre odvodnenú pôdu. HNOJENIE: 1x počas pučania hnojivom na trvalky - pri tvorbe púčikov vykonáme dohnojenie. VÝŠKA: 60 cm POTEBA MIESTA: cca. 30 cm KVETY: Od júna do októbra, červené so žltým okrajom - ideálne k rezu. REZ: Odkvitnuté kvety pravidelne odstraňujeme, aby sme predĺžili dobu kvitnutia. Na jeseň odrežeme všetky stonky až k pôde. PREZIMOVANIE: V zime odporúčame chrániť lístim alebo jedľovou čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené