Robert Swanson obria ľalia (2)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Robert Swanson obria ľalia (2)

Lilium oriental 'Robert Schwanson' - Číslo tovaru 5560029
Obsah balenia:2 ks
Veľkolepá, neprehliadnuteľná, senzačná: už v prvom roku dorastá do úctyhodnej výšky. V druhom roku meria až 2 metre a objavia sa prvé kvety - 15 až 20 veľkých, hviezdicovitých kvetov na jednej rastline. Okúzľujúce, voňavé kvety dosahujú veľkosť až 30 cm. V zime vyžaduje riadne zakrytie.
7,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: od konca August

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby od konca August
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100
Voňavé áno
Farba viacfarebná (pestrá)
Výška dospelej rastliny 200 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, chránené pred vetrom PÔDA: Humózna, priepustná a vlhká, vyvarovať sa premokreniu HNOJENIE: Od vyrašenia výhonkov do tvorby kvetov každé 4 týždne hnojivom na cibuľoviny. VÝŠKA: Možné až 2 m, potrebná je oporná tyč VÝSADBA: Na jeseň, do hĺbky asi 10 cm Dodržať vzdialenosť medzi rastlinami 1 m KVETY: Od júna do septembra, od 2. roka pestovania REZ: Odkvitnuté kvety odstránime PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, pôdu zakryjeme lístím. Na skorú jar chránime nové výhonky pred mrazom.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené