Satisfaction obria ľalia (2)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Satisfaction obria ľalia (2)

Lilium oriental 'Satisfaction' - Číslo tovaru 5560001
Obsah balenia:2 ks
Veľkolepá, neprehliadnuteľná, senzačná: už v prvom roku dorastá do úctyhodnej výšky. V druhom roku meria až 2 metre a objavia sa prvé kvety - 15 až 20 veľkých, hviezdicovitých kvetov na jednej rastline. Okúzľujúce, voňavé kvety dosahujú veľkosť až 30 cm. V zime vyžaduje riadne zakrytie.
7,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100
Voňavé áno
Farba červená
Výška dospelej rastliny 200 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, chránené pred vetrom PÔDA: Humózna, priepustná a vlhká, vyvarovať se premokreniu HNOJENIE: od vyrašenia výhonkov do tvorby kvetov každé 4 týždne hnojivom na cibuľoviny VÝŠKA: Možné až 2 m, vhodná je oporná tyč VÝSADBA: Do hĺbky asi 10 cm. Dodržať vzdialenosť medzi rastlinami 1 m KVETY: Od júna do septembra, od 2. roku pestovania REZ: Odkvitnuté kvety odstránime PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, pôdu zakryjeme lístím. Na skorú jar chránime nové výhonky pred mrazom
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené